Den kdy zamrzly Syrovice

Na první prosincový den letošního roku budeme ještě dlouho vzpomínat. V pondělí 1. prosince 2014 okolo 15. hodiny nastal výpadek proudu a elektřina odešla do věčných lovišť na více než 24 hodin. Chvilkové nahazování proudu bylo ze strany E-ONu spíše takové laškování.

Problémy začaly již v neděli večer, kdy silnice byly díky mrholení namrzlé a kopec v Bratčicích byl téměř nesjízdný. Pokud jel někdo večer po mostě v Rajhradě, klouzal se také. Avšak po celodenním pondělním dešti, který začal hned namrzat se Syrovice a celá jižní Morava staly doslova ledovou chýší a výpadek proudu přišel odpoledne.

24hodinový Black Out

Výpadek proudu nastal 1. 12. kolem 15. hodiny a teprve v úterý odpoledne se podařilo dodávku elektřiny obnovit. Kdo má většinu věcí v domě na elektřinu, zažil dva krušné dny. Věci z mražáku jsou pravděpodobně na vyhození.

Velkou pochvalu si zaslouží náš obchod, který zajistil provizorní možnost nákupu díky benzínové elektrocentrále!

 

A jak jste prožili začátek prosince vy? Podělte se o zážitky v komentářích.

You may also like...

1 Response

  1. Blahoš Blažený napsal:

    My jsme si dávali info mezi sebou.. dokonce jedna sousedka rozesílala aktuální stav z E.on přes smsky… elektřinu to sice nenahodilo, ale aspoň člověk věděl, jak se situace vyvíjí.